Strona i autorzy


Credits:

Scenariusz i reżyseria: Wojtek „Vodnique” M. aka Tufturek

Scenografia i efekty specjalne: Gemi

Karmienie Bahamuta: Mistrz Tytus

W pozostałych rolach: Ace, FanDragonBall, Gothax, Karolcia, Kodama, Leviathan_16, Nookie, Ukog, Vampircia, Vetrunks & Zaria


Kontakt:

Autorzy prac tekstowych, graficznych (i nie tylko), którzy chcieliby zamieścić swoje dzieła na Outside Reality proszeni są o kontakt e-mailowy lub na forum Twój.Net.
Adresy e-mail części osób wymienionych na tej stronie są niejawne. Osoby chcące skontaktować się z którąś z nich, proszone są o kontakt na adres Vodnique'a.

Informacje o serwisie:

Outside Reality jest serwisem czerpiącym pełnymi garściami z dziedzictwa DBFF, serwisu fanfikowo-literackiego wyrosłego z kolei z działu FanFiction na (nieistniejącym już) TDB, stronie Rafała Dorociaka poświęconej anime Dragon Ball Z.
OR powstało przede wszystkim jako strona-host dla fanfików Dragon Ball AZ i Dragon Bols oraz galerii Gemi. Z czasem do tekstów DBZ-owych dołączyło Dragon Ball PH, autorstwa Tytusa. Co dalej - się okaże...
Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie jakichkolwiek materiałów należących do tego serwisu bez wiedzy i zgody ich autorów jest zabronione.
Wykorzystanie nazewnictwa i elementów mangi/anime Dragon Ball/Dragon Ball Z/Dragon Ball GT lub innych tytułów nie ma na celu naruszania jakichkolwiek praw z nimi związanych.