Outside Reality logo by Nookie

Witajcie poza rzeczywistością. Take a look around and have fun.

Info
Autorzy, kontakt, informacje o stronie
FanFiction
Nasza twórczość quasi-literacka aktualizacja: 24 IV 2023 : Dragon Ball AZ - Edge Story: Część czwarta
Galeria
Nasza twórczość graficzna aktualizacja: 5 III 2023 : Tenks (DBAZ) by Azteo
Linki
Wirtualne miejsca warte polecenia aktualizacja: 14 VI 200829 IV 2023
Nowa aktualizacja DBAZ - Edge Story zastępuje część #4 zupełnie nowym tekstem. Cześć #5 przy okazji znikła ze strony, ponieważ jej treść stałaby w sprzeczności ze zmianami fabularnymi. Z czasem ona również zostanie zastąpiona przez nową wersję - a przynajmniej taki jest plan. Miłego czytania!

Vodnique

24 IV 2023
Tytus utrzymuje imponujące tempo i dostarcza nam dzisiaj trzeci już odcinek odświeżonego DBPH, a w nim świeże spojrzenie na wielu bohaterów znanych wam z DB i DBZ oraz nowe zastosowania klasycznych technik walki.

Vodnique

1 IV 2023
Dzisiaj jedynie mała aktualizacja Przewodnika po DBAZ-DKS, w przygotowaniu na nadchodzące nowości.

Vodnique

5 III 2023
W Galerii pojawił się nowy portret Tenksa, autorstwa Azteo. Dziękujemy i czekamy na kolejne. :)

Vodnique

2 III 2023
Drugi odcinek remake'u Dragon Ball PH właśnie trafił na stronę. Zapraszamy do czytania!
Aha, witamy w nowym roku. Postaramy się, by nie był to jedyny update przed kolejnym Sylwestrem. ^_^

Vodnique

14 IX 2022
Z nieukrywaną przyjemnością zamieszczam dzisiaj na stronie pierwszy odcinek remake'u klasycznego Dragon Ball PH (Parallel History), autorstwa Tytusa. Autor co prawda tonował oczekiwania i zapowiadał, że może to być jednostrzałówka, ale z pewnego źródła wiem, że drugi odcinek jest już "w produkcji". ^_^
Oryginalna wersja DBPH jest oczywiście wciąż dostępna. Link do niej znajdziecie także na podstronie fanfika.

Vodnique

19 X 2021
Manga DBAZ autorstwa WasiakDevila ma już jeden pełny rozdział, więc od dzisiaj otrzymuje swój własny dział na stronie. Trzymamy kciuki za pojawienie się wielu kolejnych rozdziałów. :)

Vodnique

07 IX 2021
Autorowi mangi DBAZ WasiakDevilowi należą się z mojej strony wielkie przeprosiny za opóźnienie tej aktualizacji. Do Galerii trafia dziś kolejne pięć stron. Dzięki i raz jeszcze przepraszam za opóźnienie!

Vodnique

12 V 2021
Mamy dzisiaj dużą aktualizację Galerii DBAZ - aż osiem nowych grafik autorstwa WasiakDevila, plus kolejne trzy strony mangi DBAZ także w jego wykonaniu. Dzięki!

Vodnique

05 V 2021
WasiakDevil nie próżnuje i uraczył nas kolejnymi dwiema stronami mangi DBAZ, które zobaczyć można w galerii, chociaż jak tak dalej pójdzie, będzie pewnie potrzebny osobny dział na stronie. ;)

Vodnique

30 IV 2021
Na stronie, w galerii DBAZ, pojawiły się dzisiaj pierwsze cztery strony mangi DBAZ, której autorem jest WasiakDevil.

Vodnique

7 IV 2021
Strona została przeniesiona na nowy hosting i nowy adres (outsidereality.eu). Stare adresy powinny powrócić z czasem.

Vodnique

9 III 2021
Zmiana adresu strony z outsidereality.pl na oustidereality.net. Niestety rejestracja nowego adresu jest o wiele tańsza niż przedłużenie rejestracji aktualnego, więc co jakiś czas będą konieczne takie roszady. Adres outsidereality.pl powinien działać jeszcze przez około miesiąc.

Vodnique

2 X 2020
Poprawiona wersja trzeciej części Edge Story jest już dostępna. Ponownie, dziękuję Tytusowi za nieocenioną pomoc. Tutaj pojawiło najwięcej zmian dotychczas, a część czwarta także szykuje się pod tym względem rekordowo.

Vodnique

18 IX 2020
Poprawki Edge Story okazują się głębsze i bardziej pracochłonne niż początkowo zakładałem. Dzisiaj na stronie pojawia się odnowiona część druga. Dzięki za pomoc, Tytus!

Vodnique

7 IX 2020
Jak zapowiedziałem poprzednio, na stronie będzie się teraz pojawiać poprawiona wersja Edge Story. Pierwsza część jest dostępna od dziś. W kolejnym wpisie poinformuję o zakończeniu poprawek.

Vodnique

6 IX 2020
Poprawki DBAZ-DKS zostały zakończone. Zgodnie z tym, co napisałem w poprzednim wpisie, poprawki dotyczą głównie stylistyki i błędów (w tym rzeczowych), treść pozostała raczej bez zmian. Głównym wyjątkiem jest epilog, gdzie zmiany sięgają ok. 50% treści. Włącznie z nowym odcinkiem specjalnym (Bra), można to określić jako edycją "definitywną", tudzież "rozszerzoną" sagi Mrocznego Kaioshina. W następnej kolejności na stronie pojawi się poprawiona wersja Edge Story.

Vodnique

21 VIII 2020
Na stronę trafiła dzisiaj pierwsza porcja poprawionych rozdziałów DBAZ (DKS #1 do #14). Nie będę informował o wszystkich kolejnych korektach żeby nie robić "sztucznych newsów", ale dam znać kiedy poprawki zostaną zakończone. W przypadku DKS są to poprawki głównie kosmetyczne (błędy, stylistyka), treść pozostaje raczej bez zmian.

Vodnique

12 VIII 2020
Haaaaalooo? Czy ktoś mnie słyszy? Z nieukrywaną przyjemnością informuję, że na stronie pojawił się nowy rozdział DBAZ - "Bra Special". Miłego czytania. :)
Forum Twoj.Net zakończyło działalność jakiś czas temu. Zapraszam zamiast niego na serwer Discord Outside Reality.

Vodnique

19 VII 2015
Po dłuższej przerwie wywyłanej problemami z dostępem do internetu, Simon Pierre dostarcza nam siódmy rozdział Piekielnej Historii. Jak zwykle, życzymy miłego czytania. :)

Vodnique

30 III 2015
Simon Pierre, z moją niewielką pomocą, raczy Was dzisiaj czwartym rozdziałem Piekielnej Historii. Miłego czytania. :)

Vodnique

10 III 2015
Galeria DBAZ wzbogaciła się dzisiaj o cztery nowe grafiki autorstwa Ukoga. Miały trafić na stronę już dawno, ale z mojej winy się to opóźniło - za co przepraszam autora i odwiedzających. .

Vodnique

10 II 2015
Zapraszam do przeczytania trzeciego rozdziału Piekielnej Historii Simona Pierre'a, który trafił dzisiaj na stronę.

Vodnique

22 XI 2014
Mam przyjemność zaprezentować Wam dwa pierwsze rozdziały fanfika DBAZ - Gehenna: Piekielna Historia, autorstwa Simona Pierre'a.

Vodnique

29 VIII 2014
Dzisiaj trafia na stronę poprawiona wersja rozdziału siódmego DBAZ-DKS.

Vodnique

28 VIII 2014
Dzisiaj zaktualizowane zostały rozdziały 4-6 DBAZ-DKS.

Vodnique

27 VIII 2014
Na stronie pojawiły się dzisiaj nieco poprawione wersje pierwszych trzech rozdziałów DBAZ-DKS.

Vodnique

4 VIII 2014
Wszystkich fanów Dragon Ball AZ zapraszamy na nasze forum, gdzie będziecie mieli okazję wypowiedzieć się na temat nowej ścieżki, którą ten fanfik może podążyć w przyszości.

Vodnique

Google
 


Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie jakichkolwiek materiałów należących do tego serwisu bez wiedzy i zgody ich autorów jest zabronione.
Wykorzystanie nazewnictwa i elementów mangi/anime Dragon Ball/Dragon Ball Z/Dragon Ball GT lub innych tytułów nie ma na celu naruszania jakichkolwiek praw z nimi związanych.